ماساژ و ماساژور

 

 

درباره ماساژ بسیار شنیده ایم و میدانیم شخصی که این کار را انجام میدهد ماساژور یا ماسور نام دارد.

روش های مختلفی از دیر باز برای ماساژ وجود داشته  و بصورت تجربی نسل به نسل منتقل شده تا به امروز که این فن و حرفه بصورت کاملا علمی پایه ریزی شده و شخصی که قرار است وارد این حرفه شود باید آموزش های اصولی و علمی ببیند.

اما متاسفانه هستند افرادی که هیچ تجربه عملی و علمی ندارند و وارد این مقوله میشوند و حتی سبب اسیب به دیگران شد ه اند.

شما باید برای ماساژ و ماساژ درمانی نزد شخصی بروید که مدرک و گواهی این حرفه را داشته باشد در غیر این صورت با سلامتی خود دارید بازی میکنید.

 با تمامی این تفاسیر اما پیشرف علم و تکنولوژی  خیلی از مسائل و مشکلات مربوط به ماساژ و ماساژ درمانی را حل کرده و شما را از ترس و بیم اینکه آیا شخص ماساژ دهنده دارای تجربه و علم کافی است یا خیر مصون داشته.

در اینجا میتوان با اطمینان صندلی های ماساژور آرونت و محصولات ماساژور بست رست را معرفی کرد، این همان چیزی است که نوع بشر همواره منتظر آن بوده تا خود را از هم نوع خود بی نیاز کند.

 

ماساژ و ماساژور

یک صندلی ماساژور حرفه ای با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و اجرای بی نظیر ماساژ بر روی بدن کاربر، بی نقص و بدون  ایجاد آسیب.

آرونت و بست رست که هر دو از کمپانی های مطرح و بنام آمریکا میباشند در این صنعت جزئی از بهترین ها هستند.

شما حتی اگر بهترین ماساژور دنیا را هم پیدا کنید(جدا از معطلی هایی که باید برای رفتن پیش این بزرگواران متحمل شوید)، باز هم اسیر ضعفهایی ناخواسته خواهید شد، مثلا خستگی ماساژور و یا بهداشتی نبودن محیط ماساژ و خیلی از دلایل دیگر.

شما با خرید صندلی ماساژور آرونت و یا هر یک از محصولات ماساژور بست رست برای حفظ سلامتی خود سرمایه گذاری میکنید، پس هیچوقت با دید هزینه به این مقوله نگاه نکنید.

شرکت نیکان آسا پرشین، نمایندگی رسمی صندلی های ماساژور آرونت و محصولات ماساژور بست رست در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *