فواید صندلی ماساژ بی‌شمار است، این وسیله دقیق‌ترین شیوه‌ها و تکنیک‌های ماساژ را روی عضلات شما پیاده می‌کند. به طوری که با برخورداری از صندلی ماساژور مناسب می‌توانید سلامتی جسمانی خود را تامین کرده و آرامشی وصف ناشدنی را تجربه کنید. به این منظور بهتر است درباره فواید استفاده از صندلی ماساژور بیشتر بدانید.

صندلی ماساژور GLS541 آرونت

قدمت ماساژ درمانی به سالهای بسیار دور برمی‌گردد که نمونه آن را در ماساژ چینی، ماساژ هندی، ماساژ تایلندی و ماساژ مصري‌ها، ايراني‌ها، يوناني‌ها، ژاپنی‌ها و ماساژ سوئدی می‌توان یافت. ماساژ درمانی را ابن سینا و بقراط نیز بکار می بردند. بسیاری از مردم برای از بین بردن خستگی دوش می گیرند و برخی دیگر می‌خوابند، ولی در این میان اشخاصی هم ماساژ می‌گیرند تا با کمک این شیوه خستگی‌شان از بین برود.

نیاز بدن به ماساژ یک نیاز غریزی است و می‌تواند اثرات مطلوبی بر روح و جسم انسان داشته باشد. یک ماساژ خوب می‌تواند تاثیری شگفت انگیز برای از بین بردن تنش و دردهای کمر و پشت داشته باشد، اما ماساژ درمانی همیشه راحت و یا در دسترس نیست.

با این حال جایگزین‌های برقی بسیار مناسبی برای ماساژ نیز یافت می‌شوند که صندلی ماساژور بهترین نوع آن است. شما می‌توانید با خرید صندلی ماساژور، درد و خستگی را از بدن خود بزدایید. زیرا این دستگاه‌های برقی قسمت‌های گردن و شانه، کمر، دست ها، پاها و دیگر اعضای بدن را به خوبی ماساژ می‌دهد. مزایای صندلی ماساژ کم نیست و شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این وسیله، ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

ویژگی‌های اصلی صندلی ماساژور

در اینجا به شکل مختصر به معرفی برخی از ویژگی‌ های مفید و پرکاربرد صندلی ماساژور برای شاغلین می‌پردازیم.

ماساژ غلتکی سه بعدی:

در این ویژ‌گی چندین غلتک به تقلید از حرکات دست انسان فشاری عمیق را به بدن افراد دارای مشاغل سنگین و سخت وارد می‌کند. مکانیسم این حرکت غلتکی از بالا و پایین، پهلو به پهلو و داخل به خارج، حداکثر نفوذ و اثر بخشی را در قسمت ستون فقرات و ناحیه‌ نشیمنگاه ایجاد می‌کند.

ماساژ توام با گرما:

اگر کارمندی هستید که بیش از 8 ساعت در طول روز بی تحرک بر روی یک صندلی نشسته‌اید، تنها گرما درمانی قادر است به افزایش گردش خون شما کمک کرده و باعث رفع گرفتگی عضلات و انعطاف پذیری آن‌ها شود.

جاذبه صفر:

بی تحرکی و ایستادن مدام در یک حالت، به علت افزایش مشاغل پشت میز نشینی با کمک قابلیت جاذبه صفری که در این نمونه‌ها تعبیه شده به طرز معجزه آسایی بهبود می‌یابد. زیرا در این حالت صندلی ماساژور وزن شما را بین عضله‌های بدن توزیع کرده و فشار را از روی کمر و گردن شما بر می‌دارد و به ستون فقرات مجالی برای استراحت می‌دهد.

کیسه‌های هوا:

این کیسه‌ ها در قسمت های مختلف صندلی تعبیه شده اند و حرکات تقلید شده از ماساژ انسانی را به کمک فشرده‌سازی هوا انجام می‌دهند. اگر تایپیست یا تنیسور هستید با کمک کیسه های هوا در قسمت دست و بازوهای صندلی ماساژور، به راحتی می‌توانید گردش خون را در بازو و دست های خود افزایش دهید.

صندلی ماساژور چه فوایدی دارد؟ 

صندلی ماساژور اقساطی

یکی از ابزارهای ماساژ، صندلی ماساژور یا مبل ماساژور است که بصورت هوشمند و اتوماتیک، پیشرفته‌ترین روشهای ماساژ را اجرا می کند. برخی از خواص صندلی ماساژور به شرح زیر است:

کمک به ایجاد آرامش و رفع خستگی:

یکی از دلایل خرید صندلی ماساژور کمک به رفع خستگی و کاهش استرس است. این وسیله برای بهبود جریان خون و آرامش اعصاب مفید است و عضلات شما را تقویت می‌کند. این روزها با عوامل استرس زای زیادی طرف هستیم که ناچاریم آن‌ها را تحمل کنیم. صندلی ماساژور به شما کمک می کند تا آرامش پیدا کنید. مطالعات ثابت کرده اند که علائم استرس را می توان با ماساژ کاهش داد یا حتی از بین برد. هر دو علائم جسمی و روحی استرس را می توان به طور موثر با یک صندلی ماساژور درمان کرد.

تحقیقات نشان می‌دهد که ماساژ، ضربان قلب و فشار خون شما را کاهش می‌دهد و در کم شدن علائم افسردگی و اضطراب نیز موثر است.

با وجود شواهد بالینی فراوان در مورد فواید ماساژ، دلیلی وجود ندارد که منتظر بمانید و از سطوح استرس بالا رنج ببرید. بگذارید یک صندلی ماساژور از شما مراقبت کند.

درمان افسردگی

مطالعات ثابت کرده است که ماساژ یک راه عالی برای مدیریت و کاهش افسردگی است.

ماساژ هورمون‌هایی را که برای مبارزه با افسردگی نیاز دارید را تحریک می‌کند. اندورفین، دوپامین و سروتونین همگی می‌توانند پس از گذراندن مدت کمی استفاده از صندلی ماساژور در بدن آزاد شوند.

چه در طول ماه‌های سرد زمستان افسردگی فصلی را تجربه کنید و چه در تمام طول سال با افسردگی مزمن دست و پنجه نرم کنید، صندلی ماساژور یک مکمل عالی در استراتژی شما برای مدیریت افسردگی است.

مطالعات اخیر نشان می‌دهد که حتی یک ماساژ 10 دقیقه‌ای در محل کار هم می‌تواند استرس شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. اگر در طی روز بیش از حد در تنش هستید، استفاده از صندلی ماساژور شما را به آرامش می‌رساند.

سلامت قلب و عروق

ماساژ شیاتسو با بافت عمیق قادر است گره‌های عضلانی را به خوبی باز کند و فشار وریدی را کاهش دهد. از آن‌ جا که هر اسپاسم یا کشیدگی عضلانی با ایجاد فشار خون بالا در افراد مرتبط است، وقتی گره‌های عضلانی شما توسط فنون شیاتسو باز می‌شود، فشار خون شما نیز کاهش می‌یابد. اگر هنوز مبتلا به مشکلات قلبی نشده‌اید، صندلی ‌های ماساژ به شما کمک می‌کنند تا از این مشکلات پیشگیری کنید.

کمک به داشتن خلق و خوی بهتر

انواع مختلف صندلی ‌های ماساژ با کاهش سطح هورمون ‌های استرس و فشار خون قادر هستند خلق و خوی افراد را تثبیت کنند. از سویی دیگر به دلایل زیر استفاده از صندلی ماساژ باعث ایجاد اخلاق و روحیه بهتر در شما می‌شود:

  • هر صندلی ماساژ با فرو بردن بدن شما به حالت ریلکس قادر است امواج دلتای بدن را افزایش دهد.
  • با کاهش امواج آلفا و بتا در بدن، احساس هوشیاری بیشتری خواهید داشت.
  • با کم شدن سطح کورتیزول در بدن کمتر دچار استرس می‌شوید.
  • در نهایت اگر دچار نوسانات خلق و خویی هستید به شما توصیه می‌شود تا برای بهبود سلامت مغز حتما یک صندلی ماساژور تهیه کنید.

کمک به خواب بهتر:

ماساژ یک راه عالی برای استراحت در پایان یک روز طولانی است و باعث خواب بهتر می شود تا روز بعد را با شادابی آغاز کنید. دلایل زیادی وجود دارد که یک صندلی ماساژور می تواند بر خواب شما تأثیر مثبت بگذارد. کاهش استرس و درد از جمله مهم‌ترین عواملی است که افراد را به استفاده از صندلی ماساژور ترغیب می‌کند.

افزایش انعطاف‌پذیری:

ممکن است تعجب آور به نظر برسد، اما زمان صرف شده در صندلی ماساژ می تواند عضلات شما را انعطاف پذیرتر کند. هنگامی که به طور منظم ورزش نمی کنید، ممکن است نقاط ماشه‌ای ایجاد کنید. این نقاط مناطقی هستند که بدن شما دامنه حرکتی خود را از دست می دهد زیرا آن عضلات بیش از حد تحت فشار قرار گرفته اند. اگر عضلات سفت و غیر قابل انعطافی دارید، اینها می توانند نقاط ماشه شما باشند. ماساژ روشی اثبات شده برای کمک به آرامش آنهاست، بنابراین می توانید انعطاف پذیری قبلی خود را (و شاید حتی بیشتر) به دست آورید.

تقویت سیستم متابولیک:

تعدای از ماهیچه‌های بدن ما نسبت به بقیه حرکت کمتری دارند. مزیت استفاده از صندلی ماساژور این است که به تقویت سیستم متابولیک بدن کمک و با افزایش میزان سوخت ساز فرآیند اکسید و دی اکسید شدن را در بدن تسریع می‌کند.

 

ماساژ بدن:

ماساژ درمانی یکی از موثر‌ترین روش‌ها برای کاهش درد سیاتیک، کمر درد، آرتروز، سردردهای عصبی و آسم است و مشکلات کم خوابی را کاهش می‌دهد. پیشگیری از ایجاد برخی بیماری‌ها مانند واریس، کوفتگی و گرفتگی عضلات و کمک به رفع ناهنجاری‌های ستون فقرات از فواید استفاده از این ابزار ورزشی است. علاوه بر این، زمانی که به کمک یک صندلی ماساژ حرفه‌ای، عضلات خود را ماساژ می‌دهید به شفافیت ذهنی، تحریک هیجانی و ایجاد انگیزه مطلوب برای ادامه کارها می‌رسید. به علاوه تنظیم سطح انرژی بدن و باز شدن کانال‌های انرژی از دیگر مزیت‌هایی است که هنگام استفاده از این دستگاه از آن بهره‌مند می‌شوید.

صندلی ماساژور GLS541 آرونت

ماساژ در واقعی‌ترین حالت ممکن:

در صندلی ماساژور اکثر حرکات یک ماساژ واقعی مانند حرکات نیدینگ (ضربه ایی)، حركت سراندن، ورز دادن، فشردن، مالش سطحي، مالش عمیق و حركت لرزشي شبیه سازی شده است. مدت زمان ماساژ نیز در این نمونه‌ها تنظیم شدنی است. صندلی ماساژور علاوه بر ماساژ آرام بخش برای انجام ماساژ زيبايی نیز مناسب است.

عدم نیاز به مراجعه به سالن‌های ماساژ و پرداخت هزینه‌های زیاد:

پیدا کردن یک ماساژور حرفه‌ای آسان نیست از طرفی هزینه ماساژ حرفه ای بسیار بالاست. شما می‌توانید با خرید یک دستگاه صندلی ماساژور تا سالها از فواید بی نظیر آن بهره ببرید. به علاوه پزشکان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از ماساژ دستی برای آماده‌سازی بافت‌ها و انجام درمان‌هایی مثل دستکاری ستون فقرات، مفاصل و سایر اندام‌ها استفاده می‌کنند. در سایت ها و وبلاگ ها آگهی های تبلیغاتی آموزش ماساژ درمانی، ماساژ صورت، ماساژ لاغری، ماساژ چاقی، ماساژ رویال تایلندی، ماساژ سوئدی، ماساژ چینی، ماساژ نوزادان، ریلکسیشن، ماسا‍ژ شیر و عسل، ماساژ سنگ داغ، ماساژ اورینتال، ماساژ کره گیاهی، ماساژ روغن آروماتراپی، لیفت سینه و دهها عنوان دیگر مشاهده می‌شود. بایستی توجه شود که ماساژ غیر علمی می تواند خطرناک باشد. از این رو خرید صندلی ماساژوری که دارای تاییدیه پزشکی است راهی بهینه برای ماساژ بدن به شمار می‌رود. مزیت خرید صندلی ماساژور این است که با خرید یک باره آن از رفتن به سالن‌های ماساژ و پرداخت هزینه‌های گزاف راحت می‌شوید.

صندلی ماساژور RT8713

امکان تمرین دادن عضلات آسیب‌دیده و تسکین درد آنها:

ماساژ ورزشی برای همه ورزشکاران جهت بازگشت به آمادگی بدن، درمان، ترمیم و توانبخشی به عضلات قبل، حین و بعد از مسابقه صورت می پذیرد. ماساژ دادن ورزشکار موجب بھینه سازی عوامل حركتي، كاھش احتمال آسیب و حمایت از روند ترمیم می گردد. غدد لنفاوی و رگ های خونی را وادار می‌کند که مواد زائد بیشتری دفع کنند و همچنین قابلیت ارتجاعی بافت ها را نیز افزایش می دهد. به کار گیری این وسیله باعث از بین بردن فشار ماهیچه ای می‌شود و دردهایی که از طریق آسیب های ورزشی، جراحی و تصادفات به بدن وارد شده را کاهش می‌دهد. استفاده از صندلی ماساژور زمان بهبودی از آسیب های وارده بر ماهیچه ها را کاهش می دهد، ترشح اسید و لاکتیک را افزایش داده و در آخر قابلیت ارتجاعی رباط و زرد پی را بیشتر می کند.

صندلی های ماساژ می توانند با افزایش جریان خون، افزایش جریان لنفاوی، کاهش التهاب و ارائه عملکرد ثابت به کاهش کمردرد کمک کنند. یک صندلی ماساژ کمک می کند تا کمتر احساس اضطراب کنید، که می تواند باعث افزایش اندورفین، یا همان مسکن طبیعی بدن باشد. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که صندلی ماساژ جایگزین پزشک متخصص ستون فقرات نمی شود. اگر کمردرد دارید، بهتر است قبل از خرید صندلی ماساژ با پزشک خود صحبت کنید.

استفاده مداوم از صندلی ماساژور می تواند تاثیر مثبتی بر کیفیت خواب داشته باشد. از مزایای استفاده از صندلی ماساژور می توان به خواب عمیق تر، چرخش کمتر و بهبود خلق و خو و تیزبینی در طول روز اشاره کرد. علاوه بر این، داشتن یک صندلی ماساژ در خانه یا دفتر می‌تواند مزایای سلامتی متعددی مانند بهبود جریان لنفاوی و گردش خون، کاهش تنش، کاهش درد، کاهش فشار و کمک در ایجاد خواب عمیق داشته باشد. به طور کلی، استفاده از صندلی ماساژور در برنامه روزانه شما می تواند تاثیر مثبتی بر سلامت جسمی و روحی شما داشته باشد.

صندلی ماساژور GLC231

امکان شخصی سازی نوع و روش ماساژ:

ماساژ دادن دارای تکنیکهای بسیار پیشرفته ای است که فقط یک صندلی ماساژور حرفه ای می تواند آن را پیاده و اجرا کند. انجام ماساژ بدن آنقدر تخصصی است که حتی ماساژ بدن زن متفاوت با ماساژ بدن مرد می باشد. مثلا ماساژ زن بایستی آرامتر و لطیف تر صورت پذیرد.

شل کردن عضلات منقبض شده

اگر در شغلی مشغول به کار هستید که مستلزم به ایستادن زیاد است و پس از کار به شدت احساس خستگی یا دردهای عضلانی دارید یک صندلی ماساژور به شدت به شما کمک می‌کند تا ماهیچه‌ های خود را شل و آزاد کنید. اما نکته مهم در زمان استفاده از این صندلی ‌های ماساژور این است که یک برنامه‌ مناسب برای آن انتخاب کنید. برای این منظور لازم است موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • تکنیک شیاتسو موجود در صندلی ‌های ماساژ و بافت عمیق با گره‌های عضلانی شما سروکار دارد.
  • ماساژهای فشرده‌ این صندلی‌ها عضلات سفت شده‌ شما را شل می‌کند.
  • گرما درمانی موجود در هر صندلی ماساژ سطح دردهای بدنی را کاهش می‌دهد.
  • در نهایت برای رفع این مدل از خستگی ‌های روزمره انتخاب و استفاده از یک صندلی ماساژور با برنامه‌ شیاتسو و گرما درمانی بهترین گزینه است.

امکان انجام ماساژ در زمان دلخواه:

دسترسی در هر زمان و هر مکان (خانه و محل کار) یکی از بهترین فواید صندلی ماساژور است و باعث می شود دیگر نیازی به حضور فرد در مراکز ماساژ و یا استخدام یک ماساژور حرفه ای نباشد. صندلی ماساژور را به راحتی در بخشی از خانه خود قرار می‌دهید و هر زمان که می‌خواهید از آن استفاده کنید.

 

این نکته را به خاطر بسپارید که ماساژ دادن در محدوده عفونت، شكستگی یا تومورھا، روی زخم باز یا سوختگی، وریدھای واریسی و همچنین برای زنان باردار منع شده است. ماساژ به عنوان یک روش کمک‌ درمانی به‌هیچ وجه جایگزین اصلاح الگوی زندگی، ورزش درمانی و کاربرد داروهای مرسوم نیست و نباید سبب تاخیر در استفاده از سایر درمان‌های دارویی و جراحی شود.

مزایای صندلی ماساژور

در هر جامعه ‌ای علاوه بر مشاغل پشت میز نشین با شغل‌هایی پر تنش و سخت مواجه هستیم و افرادی هستند که در یک شغل بسیار سخت کار می‌کنند و مدام در حال حرکت و جنب و جوش هستند اما زمان استراحت و مدت آرامش خیلی کوتاهی دارند. برای مثال کارگران در معادن یا حفاران روی سکوهای نفتی که در شرایط آب و هوایی بد مشغول به کار هستند. به طور حتم چنین افرادی پس از اتمام کار به شدت خسته و فرسوده شده و نیاز به یک تقویت اساسی دارند و در اینجا چه چیزی بهتر از یک ماساژ عمیق و آرامش ‌بخش می‌تواند این افراد را سرحال بیاورد.

البته گروه پشت میز نشین و قشر کارمند جامعه نیز وضعیت بهتری ندارند زیرا شاید در ظاهر با یک کار ساده و آسان مواجه هستند اما یک ‌جا نشینی و کم تحرکی مهمترین دشمن عضلات و ماهیچه‌ها است. همین افراد نیز در پایان یک روز کاری ساده و بی دغدغه دچار خستگی و گرفتگی عضلات هستند زیرا ماهیچه‌های این افراد به دلیل عدم تحرک به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی‌گیرد و همین امر سبب خمودگی و خستگی در آن‌ها می‌شود.

پس فرقی نمی‌کند شما یک کارمند هستید یا در یک شغل سخت مشغول به کار باشید به هرحال شما پس از پایان روز کاری نیازمند لحظاتی آرامش و بازیابی انرژی هستید. پیشنهاد دوستانه‌ پیلتن شاپ به تمامی افراد در هر مشاغلی این است که با کمک یک صندلی ماساژور که انواع تکنیک های ماساژ درمانی را در اختیار دارد به سلامت جسم و روان خود بیشتر اهمیت دهند.

به طور حتم شغل افراد ارتباط مستقیمی با وضعیت جسمانی آن‌ها دارد زیرا هر یک از ما در هر شغلی زمان بیشتری را نسبت به زمانی که در منزل مشغول به استراحت هستیم صرف می‌کنیم. شغل‌های کم تحرکی مانند رانندگان، فروشندگان یا صندوقداران فروشگاه و یا هر شغلی که در طول روز نیاز به بلند کردن اجسام سنگین، خم شدن و ایستادن طولانی مدت را دارد منجر به خستگی و آسیب عضلانی برای فرد خواهد شد. حتما می‌دانید که شایع‌ترین مشکلات کمردرد ناشی از بلند کردن اجسام سنگین در دراز مدت است و همچنین حرکات مکرر شدید بر روی کمر، شانه‌ها، پاها و زانوها می‌تواند به‌ طور کل تمامی بدن شما را تحت تاثیر قرار دهد.

چرا خرید صندلی ماساژور مهم است؟

بیشتر افراد جامعه بر این باور هستند که صندلی‌ های ماساژور یک کالای لوکس به شمار می آیند و برای زندگی روزمره ضروری نیستند، اما حقیقت این است که صندلی های ماساژور مزایای بی شماری دارند که از قیمت آن‌ ها بیشتر و مهم‌ تر هستند.

فرآیند ماساژ درمانی سطح اندورفین را افزایش می‌دهد که نتایج مثبتی را به همراه دارد. هم چنین یک ماساژ خوب برای تسکین کمردرد معجزه می‌کند، اما دریافت ماساژ درمانی همیشه راحت یا در دسترس نیست. یک جایگزین الکترونیکی در دسترس که تمامی مزایای ماساژ درمانی را فراهم می کند، صندلی ماساژور است.

شاید خرید صندلی ماساژور در نگاه اول کمی گران ‌تر از آن چیزی باشد که در مقابل دریافت یک جلسه ماساژ می‌پردازید، اما در طولانی مدت زمانی که یک صندلی ماساژور در خانه تهیه کردید به صرفه‌ جویی زیادی که در مجموع کرده‌اید، آگاه می‌شوید.

ابعاد یک صندلی ماساژور به طور طبیعی بزرگتر از یک صندلی معمولی است که افراد برای نشستن بر روی آن استفاده می‌کنند. این صندلی‌ ها به شکل کاملا ارگونومیک طراحی و ساخته شده است و مکان‌های مشخصی برای قرار دادن دست‌، پاها، گردن و سر به طور مجزا بر روی آن وجود دارد تا بتوانید به راحتی بر روی آن دراز بکشید و از عملیات ماساژی که صندلی روی بدن شما انجام می‌دهد لذت ببرید.

طبق یافته‌های چندین سال اخیر می‌توان گفت بله، صندلی‌ های ماساژور فواید پزشکی مفیدی هم دارند. تمام مزایای ذکر شده در این مقاله و ده‌ها مزیت دیگر نشان از تاثیرات بالقوه‌ و مثبت این مدل از صندلی ‌ها بر روی سلامت افراد دارد. اکثر این مزیت‌ های گفته شده از طریق تحقیقات علمی و پزشکی ثابت شده هستند اما برخی از مزایای دیگر هم هستند که تنها از طریق تجربیات افراد استفاده کننده از این صندلی‌ های ماساژور اثبات شده‌اند.

چرا تکنیک‌ های صندلی ماساژور برای افراد شاغل مفید است؟

شما در هر شغلی که مشغول به کار باشید به دلیل رعایت نشدن ارگونومی در ساخت مبلمان اداری یا عدم آگاهی در نحوه‌ درست نشستن و ایستادن، حتی اگر شغل سختی هم نداشته باشید باز هم می‌توانید به عضلات پشت و گردن خود آسیب بزنید. ساده ‌ترین و کم دردسرترین روش درمانی برای چنین افرادی انجام ماساژهای منظم و مفید است.

رابطه مشاغل مختلف با فیزیک بدن

شاید بهانه‌ افراد شاغل این باشد که وقت کافی یا بودجه‌ مالی مراجعه‌ مستمر و منظم به یک مرکز ماساژ یا اسپا را ندارند. ما به شما پیشنهاد خرید یک صندلی ماساژور را می‌دهیم. خرید یک صندلی ماساژور ونتورا، کراس، بن‌کر، آرونت و بسیاری مدل‌های متنوع دیگر که در فروشگاه پیلتن شاپ موجود است علاوه ‌بر اینکه یک سرمایه‌گذاری بلند مدت و به صرفه‌ برای شما خواهد بود به راحتی بهانه‌ کمبود وقت شما را نیز در خانه برطرف می‌کند.

اگر در یکی از مشاغل سخت مشغول به کار هستید حتما برای خانه خود یک صندلی ماساژور بخرید زیرا همیشه مقداری زمان برای استراحت و ریلکس کردن در خانه و در کنار خانواده تان خواهید داشت و با گذشت زمان و در آینده نتیجه‌ مثبت استفاده از صندلی‌ ماساژ را می‌بینید زیرا از جهات زیادی تاثیرات مثبتی بر بدن دارد.

شاغلین مشاغل سخت با خرید یکی از مدل ‌های صندلی ماساژور با توجه به نیاز و بودجه‌ خود، می‌توانند به راحتی آرامشی را که ممکن است به دلیل نوع کار خود هرگز در طی روز دریافت نکنند را به دست آورند.

شاید شما هم شبیه به اکثریت مردم که نقش ماهیچه و عضله در بدن را نادیده می‌گیرند فکر کنید این ستون فقرات است که بدن ما را صاف نگه می‌دارد اما باید از منظر پزشکی به شما بگوییم که اینطور نیست. در حقیقت باید آگاه شوید که این ماهیچه‌ها هستند که ما را وادار به صاف ایستادن و حرکت کردن می‌کنند. پس نقش عضله‌ و ماهیچه در بدن بسیار مهم است.

حالا تصور کنید که بدن شما بافت ماهیچه ‌ای خوبی ندارد یا ماهیچه ‌هایتان به دلیل کشش یا بی تحرکی منقبض هستند آیا در این وضعیت شما دارای یک بدن سالم هستید؟ به طور قطع جواب این سوال منفی است.

اگر شما می‌خواهید که در طولانی مدت از یک سیستم عضلانی و ماهیچه‌ای سالم بهره‌ مند باشید، باید در طول روز به ‌طور منظم حرکت و فعالیت داشته باشید. یکی از همین فعالیت‌ها تکنیک‌های ماساژ درمانی است که به خوبی حمایت کننده‌ فرآیند عضله سازی و تقویت ماهیچه‌ها در بدن می باشد. به همین خاطر ما خرید یک صندلی ماساژور را به شما پیشنهاد می کنیم.

به این دلیل که افراد با مشاغل سخت نیاز بیشتری به تحریک گردش خون در بدن دارند و استفاده‌ متناوب از ماساژ کوبشی و غلتکی می‌تواند برای سلامت این افراد بسیار مهم و کارا باشد. این افراد با پشت سر گذاشتن یک روز پر تنش و سخت هر وقت که به خانه باز می‌گردند می توانند بر روی صندلی ماساژور خود بنشینند و برای لحظاتی با تنش عضلانی خود خداحافظی کنند.

فروشگاه اینترنتی نیکان آسا  اولین و تخصصی ترین مرجع فروش انواع دستگاه های ماساژور از جمله صندلی ماساژ با بالاترین سطح کیفیت و معتبرترین برندها می‌باشد. شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه مورد نظر خود بهترین و حرفه ای ترین صندلی ماساژ را انتخاب نمایید. هم چنین امکان خرید اقساطی صندلی ماساژور، تست و خرید حضوری نیز برای شما مشتریان عزیز و گرامی فراهم شده است.


جهت خرید صندلی ماساژور به سایت نیکان آسا مراجعه کنید


از کجا صندلی ماساژور بخریم؟

برای خرید صندلی ماساژور با کیفیت لازم است ابتدا با افراد مطلع و آگاه در زمینه خرید و فروش این وسیله صحبت کنید. بهتر است به سایت‌های مختلف و فروشگاه‌های اینترنتی مجاز سر بزنید و نمونه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. قبل از خرید به گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی ماساژور مورد نظر خود توجه کنید. گرچه این مورد از چشم خریداران کم تجربه پهان می‌ماند اما هنگامی که دستگاه دچار نقص فنی می‌شود به اهمیت وجود ضمانت معتبر پی می‌برید.نیکان آسا پرشین هم یک فروشگاه لوازم و تجهیزات ماساژ است که می‌توانید با مراجعه به سایت آن، انواع صندلی ماساژور مناسب با بودجه خود را خریداری کنید. به علاوه اگر ساکن تهران هستید می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه ما سر بزنید، مدل‌های مختلف را از نزدیک ببیند یا آنها را تست کنید.

محل قرارگیری صندلی را مشخص کنید

بررسی جای قرار‌گیری و ابعاد صندلی مهم است. زیرا ممکن است فضای کافی برای آن نداشته باشید. بنابراین مهم است قبل تهیه، برای محل قرارگیری آن فکر کنید. صندلی‌های ماساژور بزرگ هستند و فضای زیادی را اشغال می‌کنند.. البته برخی از صندلی های ماساژور دارای قابلیت جا به جا شوندگی اتوماتیک یا اصطلاحا جاگیری صفر می باشند به این معنی که هنگام استفاده در حالت بی وزنی به صورت اتوماتیک به سمت جلو حرکت کرده و فضای مناسب برای ماساژ را تهیه می کند.

اولویت‌های خود را بدانید 

ابتدا باید شرایط لازم را پیدا کنید؛ نیازهای خود را دقیقا می‌دانید؟ چقدر نسبت به آنها شناخت دارید؟ مهم است در گام نخست این پرسش‌ها را پاسخ دهید، زیرا صندلی ماساژور قیمت کمی ندارد و لازم است خواسته‌های خود را در راستای نوع صندلی و ویژگی‌هایی که از آن انتطار دارید قرار دهید.

این نوشته منتشر شده در مقالات می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *