تفنگ ماساژ چیست؟

ماساژور تفنگی و یا همان تفنگ ماساژ و حتی ماساژ گان !

این اسامی به آن دسته از وسایل ماساژوری تعلق میگیرد که ظاهر آنها شبیه به تفنگ میباشد و بصورت دستی بر روی بدن استفاده میشوند.

اما تفنگ ماساژ یا همان ماساژور تفنگی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بطور کلی ماساژور تفنگی یا همان تفنگ ماساژ وسیله ای است که با آن میتوان نواحی مختلف بدن را ماساژ داد و در بهبود شرایط فیزیکی از آن استفاده کرد.

تفنگ ماساژ

ماساژور تفنگی ARONT

در بازار جهان و ایران ، تفنگ ماساژ یا ماساژورهای تفنگی بسیاری وجود دارند اما آیا تمام این ماساژورهای تفنگی کاربردی هستند؟

آیا میتوان از این ماساژورهای تفنگی بصورت حرفه ای و ویژه استفاده کرد؟

قطعا پاسخ ما به این پرسش منفی میباشد و باید از بین این همه تفنگ ماساژ یا همان ماساژور تفنگی بهترین و معتبرترین را انتخاب کرد.

برند Aront یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین کمپانی های جهان میباشد که در زمینه طراحی و تولید انواع ماساژور حتی صندلی های ماساژور فعالیت دارد .

 اما ماساژور تفنگی آرونت یا همان نتفنگ ماساژ آرونت چه ویژگی هایی دارد که جزء برترین ماساژورهای تفننگی قرار گرفته است .

تفنگ ماساژ

مهمترین ویژگی های ماساژ گان RT-1052

موتور ماساژور تفنگی RT-1052

موتور RT-1052 با دقت و عملکرد بسیار بالا طراحی و ساخته شده است . این موتور دارای گشتاور بالا میباشد و در ساخت آن از فناوی Brushless استفاده شده است .

همچنین در ساخت این موتور از عایق های صدا و ضربه استفاده شده است تا کمترین صدا توسط موتور تولید شود که این میزان به کمتر از 50db میرسد .

همچنی استفاده از عایق ضربه نیز باعث شده تا کمترین تکان و ضربه را به دست شما در زمان استفاده منتقل کند.

فناوری موتور تفنگ ماساژ RT-1052 باعث کاهش 20 درصدی در مصرف انرژی و نیز افزایش 5 برابری طول عمر دستگاه شده است .

6 سری ماساژ دهنده

تفنگ ماساژ RT-1052 دارای 6 سری ماساژ دهنده میباشد که هر یک از آن ها برای قسمت و ناحیه خاصی از بدن طراحی شده است.

جنس این سری ها از نوع اسفنج فشرده میباشد که بسیار مقاوم و سبک بوده و آسیبی به بدن شما وارد نمکیند . تعداد ضربات این دستگاه زمانی که ماساژور تفنگی شروع به فعالیت میکند در بالاترین سطح سرعت به بیش از 2900 ضربه در دقیقه میرسد و همچنین طول حرکت بازویی ماساژور تفنگی RT-1052 12 میلیمتر میباشد .

بطور کلی سری های کوچک برای بافت های عضلانی ظریف و نازک بدن میباشد و نیز سری های بزرگ مخصوص بافت های عضلانی ضخیم و وسیع طراحی شده است .

باتری lithium-ion

یکی از نقاط قوت ماساژور تفنگی آرونت ، باتری  lithium-ion آن میباشد . فناوری که در ساخت باتری این ماساژور تفنگی از آن استفاده شده است باعث افزایش کارایی و طول عمر شده است .

این فناوری باعث شده تا دستگاه تفنگ ماساژ شما در عرض 4 ساعت بطور کامل شارژ شود و نیز از آن بتوان به مدت 20 ساعت استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگی های این باتری ، عدم کاهش سطح شارژ در صورت عدم استفاده از آن میباشد . همچنین شما میتوانید در زمان شارژ باتری ، آن را از دستگاه خود جدا نمایید و بطور مستقل شارژ کنید. این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا در صورت داشتن باتری یدک بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید .

نکته : زمانی که دستگاه بطور کامل شارژ شود چراغ LED انتهای آن به رنگ سبز روشن میشود و زمانی که سطح شارژ دستگاه کم باشد این رنگ به قرمز تغییر پیدا میکند.

توجه : برای دوام و طول عمر بیشتر باتری دستگاه ، آن را پیش از آنکه به رنگ قرمز در بیاید شارژ نمایید.

صفحه کنترل ماساژور تفنگی RT-1052

از طریق این کنترل پنل میتوانید به موارد زیر دسترسی داشته باشید و آنها را تنظیم نمایید :

نمایشگر باتری : وقتی شارژ باتری در وضعیت کامل باشد نشانگر آن با 4 خط نمایش داده میشود اما زمانی که در وضعیت کم قرار بگیرد شروع به چشمک زدن مینماید.

نمایشگر شدت: هرچه خطوط بیشتری روشن باشد، سطح شدت بالاتر میباشد.

نمایشگر حالت: برای تغییر حالت و نوع ماساژ کلید MODE را فشار دهید.

خاموش/روشن: با فشردن این دکمه  دستگاه روشن میشود و با سرعت پایین شروع به کار مینماید و با فشردن مجدد دکمه  میتوانید تا 4 سطح سرعت دستگاه را تنظیم نمایید.

نمایشگر سرعت: در زمان استفاده از دستگاه با سرعت ثابت چراغ آن روشن میباشد.

جهت اطلاع از نحوه استفاده از سری های تفنگی ماساژور کلیک نمایید .

کلام پایانی

تفنگ ماساژور آرونت یک محصول بنام و معروف در سالن های ورزشی میباشد که به پاکسازی اسید لاکتیک،از بین بردن توده های چربی،رفع گرفتگی و کوفتگی عضلات،تسریع و بهبود جریان خون و افزایش دامنه حرکت عضلات کمک میکند.

بجز ورزشکاران،متخصصان تناسب اندام و فیزیوتراپ ها نیز از ماساژور تفنگی استفاده میکنند.ماساژور تفنگی آرونت میتواند یک وسیله بسیار مفید برای تمام اقشار مردم باشد .

برای طراحی و ساخت تفنگ ماساژ آرونت با مهندسین مکانیک و متخصصین صدا همکاری کرده ایم تا این محصول با دقت و عملکرد بی نظیر و عالی به مرحله تولید برسد .

ماساژور تفنگی یا همان تفنگ ماساژ آرونت مدل  RT-1052در سلامت و درمان عضلانی بدن ، یک انقلاب عظیم میباشد. این دستگاه با ضربه های بسیار سریع و مکرر باعث تحریک و افزایش جریان خون میشود.

این ماساژور تفنگی علاوه بر تسکین درد عضلانی باعث از بین رفتن کوفتگی و گرفتگی عضلات و نیز بازیابی(recovery) عضلات بعد از تمرینات سخت و یا فعالیت های روزمره میشود.

این دستگاه برای از بین بردن درد پا،کمر،گردن و شانه که ناشی از نشستن های طولانی در هنگام کار و یا سفر میباشد بسیار مفید و موثر بوده.

تفنگ ماساژ

برای خرید ماساژور تفنگی آرونت کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo