6 نکته درباره ماساژ درمانی  و اهداف آن برای سلامتی بدن

 در این مقاله سعی داریم به 6 نکته درباره ماساژ درمانی و اهداف آن برای سلامتی که شما باید بدانید اشاره کنیم.

 

فواید ماساژ

 

ماساژ درمانی تکنیک های زیادی را شامل میشود و نوع ماساژ اتخاب شده معمولا به  نیاز و شرایط جسمی شما بستگی دارد. بطور کلی ماساژ درمانی بر روی عضلات و سایر بافت های نرم کار میکند تا به عملکرد بهتر بدن شما کمک کند.

بسیاری از تحقیقات علمی دربارره ماساژ درمانی مقدماتی و یا متناقض میباشد، اما بر اساس بسیاری از شواهد و مدارک حاکی از تاثیر مستقیم و مفید آن بر درد و سایر علایم  مرتبط با آن میباشد.

  • شواهد نشان میدهد که ماساژ درمانی ممکن است برای برخی از شرایط درد مانند درد در ناحیه کمر و گردن مفید باشد،با این حال تحقیقات در مورد ماساژ برای سردردهای مزمن مقدماتی است و تا حدودی امیدوار کننده که البته هنوز به اثبات نرسیده.
  • تحقیقات نشان داده اند که ماساژ درمانی برای بیماران سرطانی برای کوتاه مدت ممکن است باعث کاهش درد شود، و نیز تحقیقات بعمل آمده حاکی از افزایش آرامش و تقویت روحیه در افراد مبتلا به سرطان میباشد.
  • براساس تحقیقات اخیر علمی ماساژ درمانی به بهبودی افراد مبتلا به افسردگی کمک زیادی کرده و در روند کاهش افسردگی تاثیر بسیاری داشته.با این حال، بر اساس تحقیقات بعمل آمده در سال 2013 در آمریکا شواهد نشان میدهد که ماساژ درمانی تاثیری بر مادران بارداری که دچار افسردگی شده اند ندارد.
  • در طی یک بررسی در سال 2010 در آمریکا محققین به این نتیجه رسیدند که ماساژ درمانی بطور موقت و بصورت چشمگیری در کاهش درد و خستگی عضلانی و علایم مرتبط با فیبرومیالژیا کمک میکند اما هنوز شواهد قطعی نیست.نویسندگان خاطرنشان کردند که مهم این است که ماساژ باعث ایجاد درد نشود.
  • مطالعات زیادی در مورد ماساژ درمانی در نوزادان نارس انجام شده است تا مشخص شود فایده دارد یا خیر. و در بررسی اخیر در سال 2010 به این نتیجه رسیدند که ماساژ درمانی با فشار متوسط باعث بهبود بخشی و افزایش وزن شده است.با این حال در سال 2013 مشخص کرد که شواهد کافی برای تاثیر مثبت ماساژ درمانی برای نوزادانی که سالم هستند وجود ندارد.
  • ماساژ درمانی اگر توسط یک پزشک آموزش دیده صورت پذیرد هیچ خطر و مشکلی بوجود نخواهد داشت ، با این حال ماساژ درمانی باید با احتیاط و در شرایط خاص بهداشتی انجام شود.

آیا ماساژ درمانی بوسیله صندلی ماساژور ممکن است؟

صندلی ماساژور یا هر کالای ماساژور دیگر قطعا برای بدن انسان مفید میباشد اما در این بین شروطی وجود دارد که باید به آنها اشاره کنیم.

1 ) صندلی ماساژور باید توسط یک کمپانی و شرکت معتبر عرضه شود در غیر این صورت ممکن است به بدن شما آسیب وارد کند.

بطور کلی صندلی های ماساژور آرونت ، بوسیله تیمی از متخصصان پزشکی و ورزشی طراحی و تولید میشوند و با هرف حفظ و بهبود سلامتی بدن انسان تولید شده اند.

از این رو کمپانی بزرگ ARONT کلیه مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو ایلات متحده و نیز سایر مراکز بهداشت و درمان در سطح اروپا را کسب کرده است .

2) اگر در قسمتی از بدن شما درد و زخم خاصی وجود دارد و یا حتی در بدنتان از پلاتین استفاده شده است حتما با پزشک معالج خود قبل از خرید و استفاده از صندلی ماساژور مشورت نمایید .

3) صندلی ماساژور یک کالای پزشکی و ورزشی میباشد و باید از برنامه های ماساژ متناسب با شرایط فیزیکی بدنتان استفاده کنید تا بهترین و بیشترین تاثیر را داشته باشد .

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم از مهمترین نکات درباره صندلی ماساژور میباشند .

صندلی های ماساژور آرونت ، بسیار هوشمند و حرفه ای عمل میکند چراکه در این صندلی های ماساژور از هوش مصنوعی استفاده شده است .

زمانی که شما بر روی صندلی ماساژور قرار میگیرید ، دستگاه قبل از شروع برنامه ماساژ ، شروع به اسکن کامل و دقیق بدنتان میکند.

سپس این اطلاعات و داده ها را به هوش مصنوعی که در حکم مغز دستگاه یا صندلی ماساژور شما میباشد ارسال میکند.

این هوش مصنوعی با تجزیه و تحلیل داده های ارسالی ، برنامه ماساژ متناسب با شرایط فیزیکیتان را اجرا میکند.

از این رو ممکن است دو فرد متفاوت ، تجربه متفاوتی را از یک مدل برنامه ماساژ داشته باشند.

بطور مثال اگر دستگاه تشخیص دهد در ناحیه کمر شما گرفتگی وجود دارد ، تمرکز را بر روی آن ناحیه از بدن میگذارد و اگر در شخصی دیگر ناحیه پا دچار گرفتگی باشد در این قسمت متمرکز میشود.

درباره ماساژ درمانی

اطلاعات بیشتر درباره صندلی ماساژور GLS-541

استفاده از صندلی ماساژور بجای مراجعه حضوری به سالن ماساژ

داشتن یک صندلی ماساژور حرفه ای در محل کار و یا منزل به شما این امکان را میدهد تا در هر زمان و هر مکانی که خواستید از ماساژ و فواید ماساژ درمانی بهرمند شوید.

زمانی که شما صندلی ماساژور حرفه ای خود را خریداری کرده اید ، دیگر نیازی ندارید وقت خود را برای رفتن به سالن ماساژ ، صف انتظار ماساژ هدر دهید.

حتی از بهداشت و امنیت و آرامش منزل خود مطمئن تر هستید تا بهترین سالن ماساژ !

درباره ماساژ درمانی

ماساژ درمانی بوسیله صندلی ماساژور RT-8800

داشتن برنامه منظم برای ماساژ درمانی بوسیله یک صندلی ماساژور حرفه ای باعث میشود در بازه زمانی کوتاهی فواید آن را بر جسم و روح خود درک کنید.

چراکه ماساژ درمانی بوسیله صندلی ماساژور علاوه بر جسم بر روح و روان شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و باعث آرامش روانی شما نیز میشود.

درباره ماساژ درمانی بوسیله صندلی ماساژور صحبت های بسیاری را میتوان مطرح کرد اما مهمترین نکته این است که این محصول مفید را حتما تست بفرمایید و سپس خرید کنید.

چرا که ماساژ بر روی هر بدنی یک واکنش متفاوت دارد و این نیز یکی دیگر  از مهمترین نکات درباره ماساژ درمانی بوسیله صندلی ماساژور میباشد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ماساژ درمانی بوسیله صندلی ماساژور با کارشناسان ما در شرکت نیکان آسا پرشین تماس گرفته تا شما را درباره ماساژ درمانی و خواص آن بوسیله صندلی ماساژور بیشتر و بهتر راهنمایی کنند.

شرکت نیکان‌ آسا پرشین نماینده انحصاری محصولات ماساژور آرونت و بست رست ( Aront & BestRest) در خاورمیانه مباشد.

کلیه محصولات دارای تاییدیه های بین الملی ISO9001:2008 ، FDA، CE، ROHAS، UKAS، ISO1348-2003 می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *