فواید ماساژ برای بدن:

با ماساژ درمانی اندام به حالت متعادل بر مي گردد . مثل لاغري ، سفت شدن اندامها و ريلكس شدن و در پایان شما میتوانید حس خوبی را در طول روز یا حتی بعد از یک خواب آسوده داشته باشید که همه ی اینها از فواید ماساژ برای بدن و سلامتی میباشد.

از دیگر فواید آن میتوان به موارد زیادی اشاره کرد.

ماساژ درمانی

 ماساژ برای دستگاه اعصاب

. از دیگر فواید ماساژ درمانی برای بدن، اختلالاتي مثل بي خوابي ، تنش ، سردردها و ساير بيماريهاي ناشي از فشارهاي رواني تحت تاثير قدرت شفابخش تماس انگشتان بهبود مي يابند.

 ماساژ برای دستگاه عضلاني

ماساژ(فواید ماساژ درمانی برای بدن) ميتواند براي كشش و نيرو بخشيدن به عضلات ، تقويت آنها براي يك حالت ارتجاعي و استحكام طبيعي مورد استفاده قرار گيرد. در برطرف كردن گرفتگي عضلات كمك شايان به بدن مي نمايد .

 ماساژ برای دستگاه اسكلتي و مفاصل

 . ماساژ و فواید دیگر آن بر استخوانها از راه غير مستقيم اثر ميگذارد . بدين ترتيب كه با بهتر كردن گردش خون و لنف در عضلات گردش خون در استخوانها بهتر ميشود.

 

ماساژ

 ماساژ برای دستگاه گردش خون

ماساژ با تشديد جريان خون در تمام سيستمهاي بدن ، فشار وارد بر رگها و سياهرگها را كم مي كند و گردش خون ضعيف را بهبود مي بخشد و ناراحتيهاي قلبي را كاهش ميدهد .

 ماساژ برای دستگاه لنفاوي

 . با ماساژ تركيبات سمي و مضر كه به علت فشارهاي جسمي و رواني بيش از حد در بدن انباشته شده است به سرعت از بين مي رود .

 ماساژ برای دستگاه تنفسي

 با ماساژ بيشتر ريتم تنفس آرام و عميق خواهد شد .

 ماساژ برای پوست و بافتهاي سلول زير پوست :

ماساژ غدد چربي و عروق را تحريك ميكند و با تقويت عملكرد آنها سموم مترشحه را دفع مي نمايد . مخاط پوست باز ميشود و تنفس و نرمي پوست بيشتر ميشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *