آرونت

امروز قصد داریم برای شما عزیزان درباره برند مطرح آرونت (Aront) بیشتر صحبت کنیم تا شما را با این شرکت مطرح در زمینه صندلی ماساژور بیشتر آشنا کنیم.

 

بیش از نیم قرن از از سابقه  آرونت (Aront) در زمینه صندلی ماساژور میگذرد، این برند توانسته با کیفیت بینظیر و کم نظیر خوددر این عرصه رقیب سر سختی برای محصولات مشابه باشد. صندلی های ماساژور آرونت (Aront) در حال حاضر در تمامی کشور های دنیا، چه کشور های اروپایی و چه امریکایی در حال عرضه و فروش است.

 لازم بذکر است که بدانید با وجود اینکه کشورهای آسیایی همانند چین و ژاپن نیز که خود صاحب سبک خاصی از ماساژ و علم ماساژ هستند از صندلی های ماساژور آرونت(Aront) استقبال بسیار خوبی کرده اند.

صندلی های ماساژور آروت(Aront) با بهره گیری از تکنولوژی روز جهان در صنعت ماساژ و بکارگیری مواد اولیه درجه یک در این زمینه توانسته جزئی از پنج محصول پر فروش دمیا در زمینه صندای ماساژور باشد.

شرکت نیکان آسا پرشین با بیش از دو دهه سابقه کار در زمینه صندلی های ماساژور و محصولات مرتبط ماساژ توانسته با افتخار نمایندگی رسمی صندلی های ماساژور آرونت (Aront) در خاورمیانه باشد.

در حال حاضر شرکت نیکان آسا پرشین انواع صندلی های  ماساژور بروز و جدید آرونت (Aront) را در ایران عرضه میکند.

صندلی های ماساژور آرونت که در ایران توسط نمایندگی رسمی آن یعنی شرکت نیکان آسا پرشین عرضه میشوند عبارتند از:

صندلی ماساژور (Aront) مدل RT-7900

صندلی ماساژورRT7900 آرونت

صندلی ماساژور  (Aront) مدل RT-8710

صندلی ماساژور آرونت (Aront) مدل RT-8710

صندلی ماساژور (Aront) مدل RT-7710 vip

 

صندلی ماساژور آرونت (Aront) مدل RT-7710 vip

صندلی ماساژور (Aront) مدل RT-7710

 

صندلی ماساژور آرونت (Aront) مدل RT-7710

صندلی ماساژور (Aront) مدل RT-6910S

 

صندلی ماساژور آرونت (Aront) مدل RT-6910S

صندلی ماساژور (Aront) مدل RT-6710S

 

صندلی ماساژور آرونت (Aront) مدل RT-6710S

صندلی ماساژور (Aront) مدل RT-5710

 

صندلی ماساژور آرونت (Aront) مدل RT-5710

 

شما عزیزان با مراجعه به وبسیات رسمی شرکت نیکان آسا پرشین به ادرس www.nikanasa.com میتوانید بصورت آنلاین محصول مورد نظر خود را مشاهده کرده، فیلم اموزشی آن را دیده و از تمام جزئیات محصول با خبر شوید و با خیالی آسوده از یک خرید خوب اینترنتی لذت ببرید.

صندلی های ماساژور آرونت توسط وبسایت دیجی کالا نیز عرضه میشوند اما شما مشتریان عزیز با خرید این محصول از سایت رسمی شرکت نیکان آسا پرشین نمایندگی رسمی صندلی های ماساژور آرونت (Aront) میتوانید سریعتر و در بازه زمانی بسیار کوتاهتری دریافت کنید.

حتی میتوانید بعد از بازید و مشاهده جزئیات صندلی های ماساژور آرونت با حضور در دفتر مرکزی شرکت نیکان آسا پرشین واقع در میدان تجریش، مرکز خرید تندیس  ا نزدیک محصول را مشاهده و تست کنید.

ارسال تمامی محصولات بصورت رایگان بوده و شامل دو سال ضمانت رسمی شرکت نیکان آسا پرشین و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo